Tatiana

O Tatiana Home Decor

Początki działalności Tatiana Home Decor sięgają 2016 roku.
Wówczas autorka, Tatiana Mokra, uruchomiła na Instagramie własny profil przybliżające życie żony i matki przedstawiające codzienne obowiązki z tym związane.
Z czasem na profilu pojawiły się pomysły na połączenie własnej pasji związanej z wystrojem wnętrz. W dalszej kolejności Tatiana rozszerzyła charakter swojego Instagrama o prezentacje przepisów kucharskich.
Instagramowy profil Tatiana Home Decor ma ponad 220 000 followersów, osób obserwujących!
Zapraszamy do WSPÓŁPRACY!!!

Wybrana lista dotychczasowych najważniejszych Klientów Tatiana Home Decor: Oknoplast, Desenio, Kids Concept, Akant, Dywany Łuszczów, Leroy Merlin, Pepco, Blue Bird Design, Lampex, Minko, Command, Well Well, Danone, Kamis, Hochland, Ambition, Auchan.

Wystrój wnętrz.
Tatiana Home Decor to niepowtarzalne porady związane z wystrojem pomieszczeń. To połączenie nowoczesnych rozwiązań upiększających salon, sypialnię czy kuchnię na przykład z praktycznym stylem skandynawskim. Od mebli wykonanych z palet przemysłowych po gustowne dodatki wyposażenia wnętrz. Znajdują się tu również wskazówki jak udekorować dom na specjalne okazje, w jaki sposób ozdobić mieszkanie na Święta Wielkanocne, Święta Bożego Narodzenia czy Sylwestra.

Porady kulinarne.
To krótka opowieść o tym jak codzienne przygody kulinarne związane z różnymi gustami domowników przełożyły się na pasję gotowania. Na blogu oraz profilu instagramowym Tatiany znajdują się inspiracje do nieskomplikowanej i pożywnej kuchni. Proste przepisy od a do z na udane śniadanie, sycący obiad i pyszną kolację. Przepisy kulinarne zarówno dla tych fit (sałatki, dania wegańskie), jak i dla tych lubiących potrawy mięsne. Receptury na udane ciasta i inne wypieki oraz potrawy na specjalne okazje, takie jak Wigilia czy Wielkanoc.

Galeria propozycji umieszczona jest na instagramowym profilu Tatiana Home Decor.


Na blogu Tatiana Home Decor znajdziecie porady designerskie oraz przepisy kulinarne. Zapraszamy!